Rodinný pivovar Švihov

menu

Advokátka Anna, která snila o rodinném podniku, holandský sládek Martijn s čerstvým výučním listem a dědeček Tomáš. Rozhodli jsme se vybudovat pivovar s pohostinstvím, kde vládne pohoda a svoboda projevu pro rodiče i děti.

Anna se vyučila kuchařkou, Martijn oprášil starý recept na holandské pivo s jemnou příchutí koření, do týmu se přidal dědeček Gerard a kamarádi, a tak vznikl Rodinný pivovar Švihov. Budujeme ho pro všechny, kdo chtějí ochutnat poctivý venkov.

Rodinný pivovar Švihov

Beranův pivovar

menu

Jsme létající pivovar z podještědského Trávníčku, inspirovaný postavou hostinského Antonína Berana (1875–1915), jehož roubený hostinec s přáteli opravujeme.

Beranův pivovar

Pivovar Albrecht

menu

Pivovar Albrecht sídlí v budově obnoveného Zámeckého pivovaru ve Frýdlantu, kde od roku 2014 vaří řemeslná piva za pomoci moderní technologie a prvotřídních surovin.

Za 8 let, co se snažíme vrátit pivovaru Albrecht jeho původní podobu, jsem stihl to hlavní – v pivovaru už zase vaříme věhlasné pivo.

Pivovar Albrecht

Pivovar Beránek

menu

Pivovar Beránek ze Stěžer u Hradce Králové navazuje na dávnou tradici českého pivovarnictví. Slavný odkaz stále žije. A chutná skvěle.

V pivovarské restauraci je na čepu pivo Beránek, tmavý speciál Černá ovce a světlý 12% ležák Beran. Příležitostně zde také vaří vánoční, velikonoční a jiné pivní speciály.

Pivovar Beránek

Pivovar Hradecký Klenot

menu

Hlavní kategorií pro nás jsou klasické české ležáky v podobě tradiční třírmutově vařené dvanáctky, nefiltrované jedenáctky za studena chmelené novým českým chmelem a polotmavé jedenáctky. Na jaře 2018 jsme přidali též svrchně kvašená piva různých stylů, která podílejí na našem výstavu zhruba z 10%.

Pivovar Hradecký Klenot

Opočenský pivovar Baron

menu

Od roku 2011 začala dlouhá cesta v prostorách bývalého zámeckého pivovaru v Opočně. Po osmi letech sbírání zkušeností a vývoje receptur byla v roce 2018 započata stavba rodinného minipivovaru v Opočně. Tento minipivovar nese jméno Baron.

Opočenský pivovar Baron

Pivovar Lončák

menu

Lončák je létající pivovar, který vznikl z domovarnictví v srdci Českého Ráje. Vytváříme řemeslná piva mnoha druhů od Kyseláčů, přes ALE, Wheat, Stout až po český Ležák.

Pivovar Lončák

Cider talk by Provoco

menu

Jsme firma dvou nadšenců, co vyrábí poctivý český řemeslný cider. Bez přídavku veškerých cukrů, sladidel, barviv a aromat. Nepasterovaný a nesířený.

Naším společným prvkem je chuť vytvářet prostředí a příležitosti pro dialog a propojování. Hlavním tématem je pro nás „udržitelnost“ v jakémkoli, ale hlavně enviromentálním odvětví. Zajímá nás vše, co moderního člověka může kultivovat a motivovat k většímu respektu k přírodě.

Cider talk by Provoco
loading