Pivovar Albrecht

info

Pivovar Albrecht sídlí v budově obnoveného Zámeckého pivovaru ve Frýdlantu, kde od roku 2014 vaří řemeslná piva za pomoci moderní technologie a prvotřídních surovin.

Za 8 let, co se snažíme vrátit pivovaru Albrecht jeho původní podobu, jsem stihl to hlavní – v pivovaru už zase vaříme věhlasné pivo.

Pivovar Albrecht

Pivovar RAVEN

info

Pro pochopení našeho piva je třeba si uvědomit, že pivo není jen světlý a tmavý ležák. Pivo se rozděluje na tzv. „pivní styly“, které vznikly v různých koutech světa. Rozmanitost chutí, vůní a barev je obrovská, stejně jako se liší ingredience a síla těchto piv. Nebaví nás pít každý večer stejné pivo. Proto přicházíme takřka každý měsíc s novými styly a kombinacemi, které v ČR dosud nikdo neuvařil. Pojďte s námi poznávat pivní svět.

Pivovar RAVEN

Beranův pivovar

info

Jsme létající pivovar z podještědského Trávníčku, inspirovaný postavou hostinského Antonína Berana (1875–1915), jehož roubený hostinec s přáteli opravujeme.

Výrobek roku 2022 Libereckého kraje

Beranův pivovar

Pivovar Proud

info

Vaříme spodně i svrchně kvašená piva napříč pivními styly. Naše nabídka zahrnuje celoročně dostupná piva i limitované a sezónní edice. Experimentujeme s ingrediencemi jako je ovoce nebo koření, ale také s dozráváním piva v dubových sudech, například po whisky.

Pivovar Proud

Měšťanský pivovar Hradecký Klenot

info

Hlavní kategorií pro nás jsou klasické české ležáky v podobě tradiční třírmutově vařené dvanáctky, nefiltrované jedenáctky za studena chmelené novým českým chmelem a polotmavé jedenáctky. Na jaře 2018 jsme přidali též svrchně kvašená piva různých stylů, která podílejí na našem výstavu zhruba z 10%.

Měšťanský pivovar Hradecký Klenot
loading