Arte Vini

info

Vyrábíme vína moderního stylu, která navazují na to nejlepší z moravských vinařských tradic. Ve sklepě používáme výhradně tradiční a přírodní výrobní postupy, které umožňují vyniknout jemným vůním a chutím, které našim vínům dodávají kvalitní, pečlivě sklízené a následně důkladně tříděné hrozny.

Arte Vini

Vinařství Vladimír Tetur

info

Být velkým vinařstvím neznamená být obyčejný, konvenční nebo mainstreamový, jak se někdy nehezky říká. Naopak! Je víc času na výrobu vína ne jedním stylem, ale více způsoby. Vyrábíme mimo jiné i naturální/autentická vína, mezi která patří například Chardonnay Tomala, které je vyrobeno Kachetinskou metodou, což znamená, že víno 10 měsíců leželo na rmutu, dále stejně vyrobené Rulandské modré, Old Style Veltlínské zelené a další.

Vinařství Vladimír Tetur

Vinařství Holakovský

info

Jsme mladé rodinné vinařství, které navazuje na rodinnou tradici. Vinařská tradice v rodině pochází od dědečka, stejně jako sklep, jehož historie sahá před rok 1840. Své poznatky předáváme z otce na syna již několik generací. 

Vína oceněná na prestižní soutěži Festwine 2021.

Vinařství Holakovský

Vinné sklepy Kutná Hora

info

Naše rodinné vinařství založil v roce 2002 pan Stanislav Rudolfský. V roce 2005 převzal řízení společnosti jeho syn Lukáš, který ji řídí dodnes. Společnými silami se pustili do obnovování zašlé slávy pěstování révy vinné na Kutnohorsku, jehož tradice sahá do 12. století. Nejvýznamnější odrůdou této oblasti je Rulandské modré, které zde rozšířil císař Karel IV. a kterému se zde i po staletích stále dobře daří. Jsme druhým největším vinařstvím v Čechách.

Vinné sklepy Kutná Hora

ProseccoMio

info

Nabízíme stáčené šumivé Frizzante z odrůd Glera a Garganega získávané metodou Charmat s lehce ovocnou chutí, jemnou perlinkou a krásnou svěžestí vhodnou pro každou příležitost. Rádi vás pohostíme také výběrovou lahví vychlazeného prosecca značky Montelvini.

ProseccoMio
loading