Pátek 3. 6. 2022 14:00 - 20:00

Big Green Egg Cooking & Music stage

moderátor Petr Vejvoda, sommeliér Kamil Piálek

otevření areálu

14:00

reprodukovaná hudba

14:00 – 15:00

Václav Matoušek - Pepper Field cooking show s Kampotským pepřem

15:00 – 15:45

Veronika "BESKY" - cukrářská show

16:00 – 16:45

Klára Michalová - šéfredaktorka časopisu Prima FRESH a moderátoři pořadu Nový den – Lenka Špillarová a Jaroslav Brousil

17:00 – 17:45

představení regionálních výrobců

17:45 – 18:00

Ondřej Molina - Mini workshop na téma ústřice

18:00 – 18:15

Dellinger - škola krájení

18:15 – 18:30

Slavnostní zahájení - hejtman Libereckého kraje Martin Půta

18:45 – 18:55

Děda Mládek Ilegal Band

19:00 – 20:00

konec

20:30

Enzo Bencini Coffee stage

moderátor Roberto Trevisa a Štěpánka Havrlíková

otevření areálu

14:00

reprodukovaná hudba

14:00 – 14:20

Zahájení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan, představí program dne a přivítá všechny hosty Školy kávy.

14:20 – 14:30

Zahájení soutěže SVĚT KÁVY o GOURMET KÁVU PRIMA FRESH FESTIVALU - vysvětlení systému, představení káv, první degustace

14:30 – 15:00

Celodenní návštěvnická soutěž o nejoblíbenější gourmet kávu Prima FRESH Festivalu - ochutnávka 8 různých káv formou - batch brew

14:30 – 18:00

prostor pro speciálního hosta Coffee Stage Prima Fresh Festivalu

15:30 – 16:00

KÁVOVÝ SVĚT - jak se připravuje káva ve světě - ukázka a ochutnávka tradiční přípravy kávy - Etiopie, Turecko, Kolumbie, Itálie, Vietnam

16:30 – 17:30

Coffee Tasting - Škola kávy - soutěž v degustaci kávy pro návštěvníky

18:00 – 19:00

Coffee Tasting - Škola kávy - Roberto Trevisan se rozloučí s hosty Školy kávy.

19:00 – 19:10

reprodukovaná hudba

19:10 – 20:00

konec

20:00

Vinařská zóna - řízené degustace

moderátor Andreas Samec

PŘEDPRODEJ ŘÍZENÝCH DEGUSTACÍ - zakupte si vstupeku a vyberte degustaci

Řízená degustace vinařství - Vinařství Holakovský, Ing Jiří Holakovský

15:00 – 15:40

Řízená degustace vinařství - Párování toskánských vín od DIVINUM a paštik z Meleme Maso - sommeliér Čeněk Petrucha a Jan Knecht

16:00 – 16:40

Řízená degustace vinařství - Vinařství Arte Vini - sommeliér Přemysl Sova

17:00 – 17:40

Řízená degustace vinařství - Skoupil - sommeliér Marek Kubát

18:00 – 18:40

Sobota 4. 6. 2022 10:00 - 20:00

Big Green Egg Cooking & Music stage

moderátor Petr Vejvoda, sommeliér Kamil Piálek

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 10:45

Dellinger - škola krájení

10:45 – 11:00

AEG cooking show - Pečte a vařte s lehkostí - Martin Kortus

11:00 – 11:45

Zdeněk Pohlreich - cooking show

12:00 – 12:45

Veronika "BESKY" - cukrářská show

13:00 – 13:45

Pozdrav herců ze ZOO - Michaela Pecháčková, Michaela Tomešová, Jitka Sedláčková, Adélka Hesová a Kuba Barták

14:00 – 14:15

Vaříme s regionální potravinou Libereckého kraje - Honza Horký - kapitán českého Národního týmu kuchařů a finalista Global Chefs Challenge a Ing. Zbyněk Miklík - náměstek hejtmana odpovědný za resort ekonomiky

14:00 – 14:45

představení regionálních výrobců

14:45 – 15:00

Jaroslav Sapík - ukázky vaření zvěřiny - Českomoravská myslivecká jednota

15:00 – 15:45

Petra Vindyšová cooking show

16:00 – 16:45

Zdeněk Pohlreich - cooking show

17:00 – 17:45

Vyhlášení vítězů - ceny předá primátor Ing. Jaroslav Zámečník, CSc.

17:45 – 18:00

Hermès Karel & HK Dancers

18:00 – 20:00

konec

20:30
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

14:15 – 17:00 - Autogramiáda herců ze ZOO na stánku Prima FRESH - Michaela Pecháčková, Michaela Tomešová, Jitka Sedláčková, Adélka Hesová a Kuba Barták

Enzo Bencini Coffee stage

moderátor Roberto Trevisa a Štěpánka Havrlíková

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 10:20

Zahájení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan, představí program dne a přivítá všechny hosty Školy kávy.

10:20 – 10:30

Zahájení soutěže SVĚT KÁVY o GOURMET KÁVU PRIMA FRESH FESTIVALU - vysvětlení systému, představení káv, první degustace, vyhodnocení prvního dne

10:30 – 11:00

Celodenní návštěvnická soutěž o nejoblíbenější gourmet kávu Prima FRESH Festivalu - ochutnávka 8 různých káv formou - batch brew

10:30 – 17:30

prostor pro speciálního hosta Coffee Stage Prima Fresh Festivalu

11:30 – 12:00

KÁVOVÝ SVĚT - jak se připravuje káva ve světě - ukázka a ochutnávka tradiční přípravy kávy - Etiopie, Turecko, Kolumbie, Itálie, Vietnam

12:30 – 13:30

Coffee Tasting - Škola kávy - soutěž v degustaci kávy pro návštěvníky

14:00 – 15:00

Příběh milovníka kávy Enza Bencini

15:30 – 16:00

Latte Art - ukázka a možnost vyzkoušení

16:30 – 17:00

Vyhlášení výsledků soutěže o GOURMET KÁVU PRIMA FRESH FESTIVALU

17:30 – 17:50

Ukončení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan se rozloučí s hosty Školy kávy.

17:50 – 18:00

reprodukovaná hudba

18:00 – 20:00

konec

20:00

Vinařská zóna - řízené degustace

moderátor Andreas Samec

PŘEDPRODEJ ŘÍZENÝCH DEGUSTACÍ - zakupte si vstupenku a vyberte degustaci

Cimbálová muzika Denár

12:00 – 12:30

Řízená degustace vinařství - Arte Vini - sommeliér Přemysl Sova

12:30 – 13:10

Cimbálová muzika Denár

13:10 – 13:40

Řízená degustace vinařství - OBELISK - sommeliér Barbora Pečová

13:40 – 14:20

Cimbálová muzika Denár

14:20 – 14:50

Řízená degustace vinařství - Párování toskánských vín od DIVINUM a paštik z Meleme Maso - sommeliér Čeněk Petrucha a Jan Knecht

14:50 – 15:30

Cimbálová muzika Denár

15:30 – 16:00

Řízená degustace vinařství - Holakovský - sommeliér Ing. Jiří Holakovský

16:00 – 16:40

Cimbálová muzika Denár

16:40 – 17:10

Cimbálová muzika Denár

17:30 – 18:00

Cimbálová muzika Denár

18:20 – 18:50

Cimbálová muzika Denár

19:10 – 19:40

Změna programu vyhrazena.

loading