Vstupenky

Nahoru

Předprodej

2 denní vstupenka + festivalová sklenička na víno od Crystalexu

249 Kč

KOUPIT ONLINE

2 denní vstupenka bez skleničky

199 Kč

KOUPIT ONLINE

1 denní vstupenka + festivalová sklenička na víno od Crystalexu

199 Kč

KOUPIT ONLINE

1 denní vstupenka bez skleničky

150 Kč

KOUPIT ONLINE

Na místě

1 den 150 Kč

Děti do 140 cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

VSTUPENKY: S dotazy týkajících se předprodeje vstupenek se, prosím, obracejte na e-mail: info@nfctron.com.

VSTUP: 

Vstup 1 bude u sbírkových skleníků ve středu parku

Vstup 2 bude z ulice Polská od Galerie Šantovka

Budou zde umístěny pokladny s prodejem vstupenek. 

AKREDITOVANÍ HOSTÉ A VÝHERCI SOUTĚŽÍ: Vaše jméno bude uvedeno u hlavního vchodu, v kase označené nápisem Akreditace, zde si vyzvednete váš vstup.

2DENNÍ VSTUPENKY: Při zakoupení 2denní vstupenky dostanete u vchodu do areálu na ruku identifikační pásku, kterou prosím nesundavejte. Bez pásky nebo se strhnutou páskou nebudete vpuštěni do festivalového areálu. 

UPOZORNĚNÍ: Po opuštění festivalového areálu se můžete vrátit zpět pouze s razítkem, které si vyžádáte u personálu, který bude přítomný u hlavního vchodu.

Cena vstupenky je včetně všech poplatků a DPH.

Provozní doba

Nahoru

Areál

Pátek 26. 5. 2023
14:00–21:00

Sobota 27. 5. 2023
10:00–20:00

Pokladny

Pátek 26. 5. 2023
13:30–20:00

Sobota 27. 5. 2023
9:30–19:00

Měna

Nahoru

Bezhotovostní platby v rámci celého areálu   

Vyslyšeli jsme vaše přání! Letos můžete platit po celém areálu kartoutelefonem či hodinkami

Hotovost NEPŘÍJÍMÁME! Pokud byste i tak přišli s hotovostí, můžete si zakoupit festivalový náramek s čipem, kam si hotovost nabijete a po celém areálu pak můžete platit jím. Případně je možné použít čip z minulého roku a na místě si ho nechat aktivovat a dobít.

Na držitele platebních karet Mastercard od Komerční banky letos čekají zajímavé výhody.

Všechny důležité informace ohledně placení festivalovým náramkem naleznete na NFCtron Point. Neváhejte se s dalšími dotazy obrátit přímo na NFCtron.

Ubytování

Nahoru
NOVÉ LOGO hotel flora hranaté 60x60

Sháníte ubytování v Olomouci? Doporučujeme vám ubytování ve špičkovém Hotelu Flora, který se stal partnerem PRIMA FRESH FESTIVALU. Pokud se vám poštěstí, můžete zde potkat i známé tváře festivalu.

Hotel Flora — Olomouc www.hotelflora.cz

Hotel-noc-1-1140x760
Recepce-wellness
7.-patro-výhled-na-město-pokoj-1-1140x760
Sauna
3-1-e1531255136992
Výhled-na-panorama-z-10.-patra-2

Dětský koutek

Nahoru
nz6_1716_optimized

Postaráno bude i o nejmenší návštěvníky. V dětském koutku budou připraveny nejrůznější aktivity od MilujSmějseŽij - od malování na obličej a tělo, třpytivé tetování až po workshop s gumičkovými copánky nebo tvůrčí balonkovou dílnu. Dětský program nabídne ve svém zázemí v dětském koutku také Coca Cola - v rámci své zóny nabídne pro nejmenší skákací hrad, pro starší odvážlivce lezeckou plechovku a pro rodiče chill-out zónu, kde mohou na své ratolesti počkat s vychlazenou Coca-Colou. Interaktivní zónu doveze ŠKODA Auto, kde bude k vyzkoušení 3D simulátor 301 vozu Fabia R5, stolní curling, lapač světla nebo bublinový workshop.

#babyfriendlyfestival

0_mplogo Judyth - makronky 150primacek-logo-K-1-150px

Doprava

Nahoru

Výstaviště Flora Olomouc - mapy.cz

Autem

PARKOVÁNÍ: 

Ideálním místem je parkoviště v Galerii Šantovka, hned na dvou místech. Nejen, že je vzdálená necelých 5 min. pěšky, ale spojíte příjemné s užitečným. Užijete si festivalovou gastronomii a po cestě zpět si uděláte radost nákupem ve více jak 150 obchodech, a to se vyplatí :-). 

  1. Venkovní parkoviště P6, které má omezené kapacity. 
  2. Parkoviště v garážích přímo v Galerii Šantovka, kdy první 4 hodiny je parkování zdarma a každá další hodina: 30 Kč. 

Vlakem

Cílová stanice Olomouc Hlavní nádraží, na tramvajové zastávce Hlavní nádraží a nasedněte na tramvaj č. 1, 4, nebo 6, cílová zastávka je Výstaviště Flora. Areál festivalu se nachází v areálu Výstaviště Flora.

MHD

Kapacita parkovacích míst je omezená, proto doporučujeme zvolit dopravu na festival pomocí MHD, která má skvělou dostupnost. Díky tomu si tak bez obav vychutnáte i skvělý drink.

Zvířata

Nahoru

Psi a jiná zvířata mohou do areálu pouze na vodítku a s náhubkem.

Ztráty a nálezy

Nahoru

Pokud najdete cizí věc, odneste ji, prosím, na jednu z pokladen u vchodu do areálu.

Případné ztráty můžete po festivalu hlásit na emailu: petr@freshfestival.cz.

Pořizování audio-vizuálních záznamů a monitorování areálu

Nahoru

Do areálu je zakázáno, s výjimkou akreditovaných novinářů, vnášet profesionální fotoaparáty, kamery a audio nahrávací zařízení. S těmito zařízeními vás bezpečnostní služba nevpustí dovnitř. Na jejím posouzení je, zda je dané zařízení profesionální či nikoliv.

Povoleny jsou kompaktní a digitální fotoaparáty.

Pokud fotíte pro média, je nutné kontaktovat s předstihem pořadatele na petr@freshfestival.cz.

Návštěvníci berou na vědomí, že pořadatel pořizuje v areálu akce obrazové nebo audiovizuální záznamy dění na akci. Tyto záznamy jsou pořizovány při současném respektu k nezbytné míře soukromí návštěvníků, avšak návštěvníci nejsou zvlášť tázáni po výslovném souhlasu ani nejsou na pořizování záznamů individuálně upozorňováni. Návštěvníci dále berou na vědomí, že pořadatel tyto záznamy používá k své sebeprezentaci a propagaci partnerů festivalu zejména jejich zveřejněním na webu a sociálních sítích (facebook, instagram, youtube). Pořadatel vyhoví případnému výslovnému nesouhlasu návštěvníka, který je zaznamenáván, s pořizováním záznamu; nesouhlas se je třeba sdělit ústně osobě, která za pořadatele záznam pořizuje, způsobem nevzbuzujícím pochybnost o tom, co návštěvník žádá.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost ani není ručitelem za žádné nároky v souvislosti s možným protiprávním pořizováním a případným dalším zpracováním obrazových a audiovizuálních záznamů jinými návštěvníky. Rovněž tak umožňuje vstup do areálu akce a pořizování těchto záznamů akreditovaným novinářům, reportérům televizních a rozhlasových stanic a dalším osobám vykonávajícím publicistickou a žurnalistickou činnost.

Propagace firem a prodej

Nahoru

Propagace firem a prodej zboží jsou na festivalu možné jen po domluvě s pořadatelem, kterého můžete kontaktovat na petr@fresfestival.cz. V případě porušení tohoto faktu bude dotyčný vyveden bezpečnostní službou.

První pomoc

Nahoru

Na festivalu bude k dispozici stanoviště zdravotní služby první pomoci, které bude viditelně označeno a umístěno u hlavního pódia festivalu. K dispozici bude po celou dobu konání festivalu. V případě úrazu mimo dosah festivalové služby volejte telefony 155 nebo 112.

Bezpečnost

Nahoru

Pro příjemný a bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby. Bezpečnostní služba slouží k ochraně návštěvníků, střežení areálu a zařízení festivalu. Pracovníci bezpečnostní služby jsou jednotně oblečeni a označeni nápisem SECURITY.

Bezpečnostní služba má mimo jiné pravomoci:

  • kontrola vstupenek a identifikačních náramků při vstupu do areálu festivalu i při pohybu uvnitř areálu po celou dobu konání festivalu vč, namátkových kontrol, osobní prohlídka při vstupu do areálu (kontrola zákazu vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů),
  • vyvedení osoby z areálu festivalu (osoba bez platné vstupenky či poškozeným identifikačním náramkem, agresivní osoba, silně podnapilá osoba, neautorizovaní prodejci porušující smlouvu o prodeji, nebezpečné osoby a podobně),
  • zamezení vstupu do prostor nevyhrazených veřejnosti,
  • ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení.
loading