Prima FRESH Festival Pardubice 2022

Gurmánský festival dobrého jídla a pití

2 dny gastronomických zážitků a pohody

Lokální i zážitkové restaurace z celé ČR

10 pivovarů a více jak 50 druhů piv

10 vinařství řízené degustace a pravá moravská cimbálka

Koncerty a cooking show

Prima FRESH festival nabídne delikatesy s Oscarem a živé koncerty

Kuchařská esa v čele se Zdeňkem Pohlreichem, delikatesy světové úrovně, špičkové restaurace, škola kávy, vinaři i malé pivovary a k tomu koncerty. To je stručný výčet toho, co nabídne Prima FRESH festival 2022, který odstartuje v sobotu 11. června v Pardubicích.

Novinkou jsou koncerty

V sobotní podvečer se o pořádný mejdan postará kapela Lake Malawi. Ve vinařské zóně se o atmosféru v sobotu postará Cimbálová muzika Denár. V minulém roce ovace sklidil Hermès Karel a nebude chybět ani tentokrát, jeho koncertu patří nedělní odpoledne. 

PAV_7889-n

Kuchařské show

Na Big Green Egg Cooking stage se po boku Zdeňka Pohlreicha objeví také Veronika ´Besky´ Danišová, známá z televizní show a Honza Horký, kapitán českého Národního týmu kuchařů a finalista Global Chefs Challenge.

Zóna Great Taste Awards

Představíme vám několik českých výrobců delikates, kteří se mohou pyšnit oceněním Great Taste Awards z Velké Británie, které je nejslavnější gurmánskou cenou na světě. Často se označuje jako Oscar ve světě jídla a pití. 

Vinařská zóna

Prezentace špičkových českých i zahraničních vinařství, tichá vína, šampaňské a oblíbená prosecca. Zarezervujte si vstupenku na řízené degustace pod vedením zkušených sommeliérů a jako dárek dostanete kvalitní festivalovou sklenici od společnosti Crystalex.

Coffee zóna

Vůně čerstvě mleté kávy, prezentace skvělých kaváren a pražíren to vše na Enzo Bencini Coffee stagi. Programem vás provedou Roberto Trevisan a Štěpánka Havrlíková ze Školy kávy. Zajímaví hosté vám prozradí vše o kávě, o jejím pěstování, cestě, pražení a přípravě.

b-PAV_0436

Pivní zóna

V pivní zóně budete moci ochutnat piva z vybraných craftových minipivovarů. Na své si tak přijdou jak milovníci pivních speciálů, svrchně kvašených APA, IPA a Stoutů, ale i klasických ležáků. Chybět nebudou ani delikatesy snoubící se s pivem.

Představujeme vám Pestauraci!

Zcela novou pojízdnou restauraci, která připravuje gurmánské zážitky čtyřnohým strávníkům. O mlsný jazýček vašeho mazlíčka se postará profesionální obsluha v Pestauraci v rámci letošního festivalu v Pardubicích - Fitmin.cz!

Nové gastronomické zážitky

Nejzajímavější trendy a koncepty přípravy pokrmů, které hýbou světem. Nové restaurace, bistra, foodtrucky a streetfoody z celé ČR i top restaurace z vašeho kraje.

veverka s cibulkou

Ekologie
na festivalu

Naší snahou je maximálně omezit používání plastů na festivalu. Převážně budeme používat ekologicky rozložitelné jednorázové nádobí nebo sklenice a vratné kelímky. S trochou do „mlýna“ můžete přispět i Vy. Máte svůj oblíbený příbor nebo půllitr? Klidně si ho přineste s sebou a pomůžete udělat festival o něco ekologičtější.

Fresh festival - obrázek

Pardubice

–12

Areál dostihového závodiště

Festival již proběhl

PAV_3459 kopie

Novinky

Více novinek
loading