Vstupenky

Nahoru

Předprodej

2denní vstupenka + festivalová sklenička na víno od Crystalexu

249 Kč

KOUPIT ONLINE

2denní vstupenka bez sklenice

199 Kč

KOUPIT ONLINE

1denní vstupenka + festivalová sklenička na víno od Crystalexu

199 Kč

KOUPIT ONLINE

1denní vstupenka bez sklenice

150 Kč

KOUPIT ONLINE

Na místě

1 den (PÁTEK nebo SOBOTA) 150 Kč

Děti do 140 cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

VSTUPENKY: S dotazy týkajících se předprodeje vstupenek se, prosím, obracejte na e-mail: info@nfctron.com.

VSTUP: K dispozici budou dva vstupy do festivalového areálu. Hlavní vstup bude hlavní bránou dostihového závodiště a druhý vstup bude zadní bránou dostihového závodiště z ulice Pražská ze směru od Svitkova. Akreditovaní hosté festivalu a výherci soutěží se mohou hlásit u hlavního vstupu u pokladny označené nápisem Akreditace.

AKREDITOVANÍ HOSTÉ A VÝHERCI SOUTĚŽÍ: Vaše jméno bude uvedeno u hlavního vchodu. Prosíme vyhledejte kasu označenou nápisem Akreditace, kde si svoji vstupenku budete moci vyzvednout. 

2DENNÍ VSTUPENKY: Při zakoupení 2denní vstupenky v předprodeji dostanete u vchodu do areálu na ruku identifikační pásku, kterou prosím, nesundavejte. Bez pásky nebo se strženou páskou nebudete vpuštěni do festivalového areálu. 

UPOZORNĚNÍ: Po opuštění festivalového areálu se můžete vrátit zpět pouze s razítkem, které si vyžádáte u personálu, který bude přítomný u hlavního vchodu. 

Cena vstupenky je včetně všech poplatků a DPH.

Provozní doba

Nahoru

Areál

Pátek 9. 6. 2023
14:00–21:00

Sobota 10. 6. 2023
10:00–20:00

Pokladny

Pátek 9. 6. 2023
13:30–20:00

Sobota 10. 6. 2023
9:30–19:00

Měna

Nahoru

Bezhotovostní platby v rámci celého areálu  

Vyslyšeli jsme vaše přání! Letos můžete platit po celém areálu kartoutelefonem či hodinkami

Hotovost NEPŘÍJÍMÁME! Pokud byste i tak přišli s hotovostí, můžete si zakoupit festivalový náramek s čipem, kam si hotovost nabijete a po celém areálu pak můžete platit jím. Případně je možné použít čip z minulého roku a na místě si ho nechat aktivovat a dobít.

Na držitele platebních karet Mastercard od Komerční banky letos čekají zajímavé výhody.

Všechny důležité informace ohledně placení festivalovým náramkem naleznete na NFCtron Point. Neváhejte se s dalšími dotazy obrátit přímo na NFCtron.

Ubytování

Nahoru
Hotel Trim 20142

Sháníte ubytování v Pardubicích? Doporučujeme vám partnerský hotel festivalu, kde spí celý realizační team i řada známých osobností.

Hotel TRIM se nachází v klidné čtvrti města Pardubice, v městské části Ohrazenice. Spolehlivé dopravní spojení do centra zajišťují linky MHD, jejichž zastávky se nacházejí v těsné blízkosti hotelu. Parkování aut je zajištěno na vlastním bezplatném kamerovým systémem hlídaném parkovišti. Vedle příjemného ubytování se u nás i pobavíte a rozptýlíte.
Užijte si příjemné chvíle v klimatizované restauraci a bowling baru v hotelu v Pardubicích.

Hotel TRIM *** — Semtínská 56, Pardubice www.hoteltrim.cz

TRIM-pokoje-02
TRIM-01-hotel
TRIM-19-bowling
TRIM-14-restaurace

Zvířata

Nahoru

Psi a jiná zvířata mohou do areálu pouze na vodítku a s náhubkem.

Dětský koutek

Nahoru
PAV_4616-n kopie

Postaráno bude i o nejmenší návštěvníky. V dětském koutku budou připraveny nejrůznější aktivity od MilujSmějseŽij - od malování na obličej a tělo, třpytivé tetování až po workshop s gumičkovými copánky nebo tvůrčí balonkovou dílnu. Dětský program nabídne ve svém zázemí v dětském koutku takéCoca Cola - v rámci své zóny nabídne pro nejmenší skákací hrad, pro starší odvážlivce lezeckou plechovku a pro rodiče chill-out zónu, kde mohou na své ratolesti počkat s vychlazenou Coca-Colou. Interaktivní zónu doveze ŠKODA Auto, kde bude k vyzkoušení 3D simulátor 301 vozu Fabia R5, stolní curling, lapač světla nebo bublinový workshop.

#babyfriendlyfestival

0_mplogo Judyth - makronky 150primacek-logo-K-1-150px

Doprava

Nahoru

Areál dostihového závodiště. Pražská 607, Pardubice, souřadnice GPS - Loc: 50°1'16.523"N, 15°45'2.295"E

Autem

Parkování

Parkování na dostihovém závodišti v bezprostřední blízkosti festivalu zde. Po naplnění této kapacity pro Vás máme další dva tipy na parkování: parkoviště u Parama zde - cca 200 m od festivalu, parkoviště v zadní části dostihového závodiště zde. Parkovné: 100 Kč auto / den; 50 Kč motorka / den.

Vlakem

Cílová stanice Pardubice hlavní nádraží. Na autobusové zastávce MHD Hlavní nádraží ČD nasedněte na autobus č. 15 nebo č. 24 cílová zastávka je Závodiště. Cesta autobusem trvá 10 min. Vstup do areálu festivalu se nachází za cca 200 m od této zastávky.

Autobusem

Na autobusové zastávce MHD Hlavní nádraží ČD nasedněte na autobus č. 15 nebo č. 24 cílová zastávka je Závodiště. Cesta autobusem trvá 10 min. Vstup do areálu festivalu se nachází za cca 200 m od této zastávky.

Ztráty a nálezy

Nahoru

Pokud najdete cizí věc, odneste ji, prosím, na jednu z pokladen u vchodu do areálu.

Případné ztráty můžete po festivalu hlásit na emailu: petr@freshfestival.cz.

Propagace firem a prodej

Nahoru

Propagace firem, reklamních značek a prodej zboží jsou na festivalu možné jen po domluvě s pořadatelem, kterého můžete kontaktovat na petr@fresfestival.cz. V případě porušení tohoto faktu bude dotyčný vyveden bezpečnostní službou.

Pořizování audio-vizuálních záznamů a monitorování areálu

Nahoru

Do areálu je zakázáno, s výjimkou akreditovaných novinářů, vnášet profesionální fotoaparáty, kamery a audio nahrávací zařízení. S těmito zařízeními vás bezpečnostní služba nevpustí dovnitř. Na jejím posouzení je, zda je dané zařízení profesionální či nikoliv.

Povoleny jsou kompaktní a digitální fotoaparáty.

Pokud fotíte pro média, je nutné kontaktovat s předstihem pořadatele na petr@freshfestival.cz.

Návštěvníci berou na vědomí, že pořadatel pořizuje v areálu akce obrazové nebo audiovizuální záznamy dění na akci. Tyto záznamy jsou pořizovány při současném respektu k nezbytné míře soukromí návštěvníků, avšak návštěvníci nejsou zvlášť tázáni po výslovném souhlasu ani nejsou na pořizování záznamů individuálně upozorňováni. Návštěvníci dále berou na vědomí, že pořadatel tyto záznamy používá k své sebeprezentaci a propagaci partnerů festivalu zejména jejich zveřejněním na webu a sociálních sítích (facebook, instagram, youtube). Pořadatel vyhoví případnému výslovnému nesouhlasu návštěvníka, který je zaznamenáván, s pořizováním záznamu; nesouhlas se je třeba sdělit ústně osobě, která za pořadatele záznam pořizuje, způsobem nevzbuzujícím pochybnost o tom, co návštěvník žádá.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost ani není ručitelem za žádné nároky v souvislosti s možným protiprávním pořizováním a případným dalším zpracováním obrazových a audiovizuálních záznamů jinými návštěvníky. Rovněž tak umožňuje vstup do areálu akce a pořizování těchto záznamů akreditovaným novinářům, reportérům televizních a rozhlasových stanic a dalším osobám vykonávajícím publicistickou a žurnalistickou činnost.

První pomoc

Nahoru

Na festivalu bude k dispozici stanoviště zdravotní služby první pomoci, které bude viditelně označeno a umístěno u hlavního pódia festivalu. K dispozici bude po celou dobu konání festivalu. V případě úrazu mimo dosah festivalové služby volejte telefony 155 nebo 112.

Bezpečnost

Nahoru

Pro příjemný a bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby. Bezpečnostní služba slouží k ochraně návštěvníků, střežení areálu a zařízení festivalu. Pracovníci bezpečnostní služby jsou jednotně oblečeni a označeni nápisem SECURITY.

Bezpečnostní služba má mimo jiné pravomoci:

  • kontrola vstupenek a identifikačních náramků při vstupu do areálu festivalu i při pohybu uvnitř areálu po celou dobu konání festivalu vč, namátkových kontrol, osobní prohlídka při vstupu do areálu (kontrola zákazu vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů),
  • vyvedení osoby z areálu festivalu (osoba bez platné vstupenky či poškozeným identifikačním náramkem, agresivní osoba, silně podnapilá osoba, neautorizovaní prodejci porušující smlouvu o prodeji, nebezpečné osoby a podobně),
  • zamezení vstupu do prostor nevyhrazených veřejnosti,
  • ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení.
loading