Vstupenky

Nahoru

Předprodej

2 denní vstupenka + festivalová sklenička na víno od Crystalexu

+ čip NFCtron zdarma (cashless systém festivalu)

Vyhraj gril MiniMax od Big Green Egg! Koupí vstupenky v předprodeji se automaticky zařadíte do slosování o cenu v hodnotě 29.000 Kč.

189 Kč

KOUPIT ONLINE

2 denní vstupenka

+ čip NFCtron zdarma (cashless systém festivalu)

Vyhraj gril MiniMax od Big Green Egg! Koupí vstupenky v předprodeji se automaticky zařadíte do slosování o cenu v hodnotě 29.000 Kč.

150 Kč

KOUPIT ONLINE

Na místě

Pátek 9. června 150 Kč

Děti do 140 cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

Sobota 10. června 150 Kč

Děti do 140 cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

VSTUP: K dispozici budou dva vstupy do festivalového areálu. Hlavní vstup bude hlavní bránou dostihového závodiště a druhý vstup bude zadní bránou dostihového závodiště z ulice Pražská ze směru od Svitkova. Akreditovaní hosté festivalu a výherci soutěží se mohou hlásit u hlavního vstupu u pokladny označené nápisem Akreditace.

AKREDITOVANÍ HOSTÉ A VÝHERCI SOUTĚŽÍ: Vaše jméno bude uvedeno u hlavního vchodu, v kase označené nápisem Akreditace, zde si vyzvednete váš vstup.

2 DENNÍ VSTUPENKY: Při zakoupení 2denní vstupenky v předprodeji dostanete u vchodu do areálu na ruku identifikační pásku, kterou, prosím, nesundavejte. Bez pásky nebo se strhnutou páskou nebudete vpuštěni do festivalového areálu. Dále zde ZDARMA obdržíte čip NFCtron.

UPOZORNĚNÍ: Po opuštění festivalového areálu se můžete vrátit zpět pouze s razítkem, které si vyžádáte u personálu, který bude přítomný u hlavního vchodu. 

Cena vstupenky je včetně všech poplatků a DPH.

Provozní doba

Nahoru

Areál

Pátek 9. 6. 2023
14:00–21:00

Sobota 10. 6. 2023
10:00–20:00

Pokladny

Pátek 9. 6. 2023
13:30–20:00

Sobota 10. 6. 2023
9:30–19:00

Měna

Nahoru

Nový způsob placení s NFCtron  

Veškerou útratu na akci platíte přes náramek s čipem, který si můžete zakoupit na místě za 20 Kč. Ke vstupence v předprodeji získáte čip ZDARMA, případně je možné použít čip z minulého roku a na místě si ho nechat aktivovat a dobít.

Každý z prodejců je vybaven terminálem, ke kterému čip přiložíte a tím zaplatíte.

Doporučujeme před festivalem navštívit stránku NFCtron Pass, koupit vstupenku, dobít si kredit a peněženku klidně nechte doma.

Čip si neváhejte nabít vyšší částkou, nevypotřebované finance si jednoduše zašlete zpět na svůj účet po dobu 14 dní od skončení akce, popis, jak na to, naleznete ZDE.

Během festivalu čip dobijete v označeném stanu, platební kartou, hotově nebo pohodlně odkudkoliv z telefonu pomocí QR kódu a služeb Apple Pay a Google Pay.

Všechny důležité informace ohledně placení naleznete na NFCtron Point. Neváhejte se s dalšími dotazy obrátit přímo na NFCtron.

Ubytování

Nahoru
Hotel Trim 20142

Sháníte ubytování v Pardubicích? Doporučujeme vám partnerský hotel festivalu, kde spí celý realizační team i řada známých osobností.

Hotel TRIM se nachází v klidné čtvrti města Pardubice, v městské části Ohrazenice. Spolehlivé dopravní spojení do centra zajišťují linky MHD, jejichž zastávky se nacházejí v těsné blízkosti hotelu. Parkování aut je zajištěno na vlastním bezplatném kamerovým systémem hlídaném parkovišti. Vedle příjemného ubytování se u nás i pobavíte a rozptýlíte.
Užijte si příjemné chvíle v klimatizované restauraci a bowling baru v hotelu v Pardubicích.

Hotel TRIM *** — Semtínská 56, Pardubice www.hoteltrim.cz

TRIM-pokoje-02
TRIM-01-hotel
TRIM-19-bowling
TRIM-14-restaurace

Dětský koutek

Nahoru
PAV_4616-n kopie

MonPeri Baby zóna pro kojence a batolata - zázemí pro kojení, krmení, přebalení a odpočinek. Plenky i ubrousky MonPeri budou k vyzkoušení ZDARMA. 

Pro starší ratolesti bude připravena Primáčkova Dětská zóna, kde se zabaví na dětských zábavných atrakcích a chybět nebude ani kreativní koutek pro malé zvídavce.

Děti si mohou vyzkoušet i workshop zdobení cupcaků od Judyth Sweet Art. 

Nebo pekařskou dílničku po vedením SPŠPaS Pardubice.

#babyfriendlyfestival

0_mplogo_SPŠPaS_CMYK_horizontalni2

Zvířata

Nahoru

Psi a jiná zvířata mohou do areálu pouze na vodítku a s náhubkem.

Doprava

Nahoru

Areál dostihového závodiště. Pražská 607, Pardubice, souřadnice GPS - Loc: 50°1'16.523"N, 15°45'2.295"E

Autem

Parkování

Parkování na dostihovém závodišti v bezprostřední blízkosti festivalu zde. Po naplnění této kapacity pro Vás máme další dva tipy na parkování: parkoviště u Parama zde - cca 200 m od festivalu, parkoviště v zadní části dostihového závodiště zde. Parkovné: 100 Kč auto / den; 50 Kč motorka / den.

Vlakem

Cílová stanice Pardubice hlavní nádraží. Na autobusové zastávce MHD Hlavní nádraží ČD nasedněte na autobus č. 15 nebo č. 24 cílová zastávka je Závodiště. Cesta autobusem trvá 10 min. Vstup do areálu festivalu se nachází za cca 200 m od této zastávky.

Autobusem

Na autobusové zastávce MHD Hlavní nádraží ČD nasedněte na autobus č. 15 nebo č. 24 cílová zastávka je Závodiště. Cesta autobusem trvá 10 min. Vstup do areálu festivalu se nachází za cca 200 m od této zastávky.

Ztráty a nálezy

Nahoru

Pokud najdete cizí věc, odneste ji, prosím, na jednu z pokladen u vchodu do areálu.

Případné ztráty můžete po festivalu hlásit na emailu: petr@freshfestival.cz.

Propagace firem a prodej

Nahoru

Propagace firem, reklamních značek a prodej zboží jsou na festivalu možné jen po domluvě s pořadatelem, kterého můžete kontaktovat na petr@fresfestival.cz. V případě porušení tohoto faktu bude dotyčný vyveden bezpečnostní službou.

Pořizování audio-vizuálních záznamů a monitorování areálu

Nahoru

Do areálu je zakázáno, s výjimkou akreditovaných novinářů, vnášet profesionální fotoaparáty, kamery a audio nahrávací zařízení. S těmito zařízeními vás bezpečnostní služba nevpustí dovnitř. Na jejím posouzení je, zda je dané zařízení profesionální či nikoliv.

Povoleny jsou kompaktní a digitální fotoaparáty.

Pokud fotíte pro média, je nutné kontaktovat s předstihem pořadatele na petr@freshfestival.cz.

Návštěvníci berou na vědomí, že pořadatel pořizuje v areálu akce obrazové nebo audiovizuální záznamy dění na akci. Tyto záznamy jsou pořizovány při současném respektu k nezbytné míře soukromí návštěvníků, avšak návštěvníci nejsou zvlášť tázáni po výslovném souhlasu ani nejsou na pořizování záznamů individuálně upozorňováni. Návštěvníci dále berou na vědomí, že pořadatel tyto záznamy používá k své sebeprezentaci a propagaci partnerů festivalu zejména jejich zveřejněním na webu a sociálních sítích (facebook, instagram, youtube). Pořadatel vyhoví případnému výslovnému nesouhlasu návštěvníka, který je zaznamenáván, s pořizováním záznamu; nesouhlas se je třeba sdělit ústně osobě, která za pořadatele záznam pořizuje, způsobem nevzbuzujícím pochybnost o tom, co návštěvník žádá.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost ani není ručitelem za žádné nároky v souvislosti s možným protiprávním pořizováním a případným dalším zpracováním obrazových a audiovizuálních záznamů jinými návštěvníky. Rovněž tak umožňuje vstup do areálu akce a pořizování těchto záznamů akreditovaným novinářům, reportérům televizních a rozhlasových stanic a dalším osobám vykonávajícím publicistickou a žurnalistickou činnost.

První pomoc

Nahoru

Na festivalu bude k dispozici stanoviště zdravotní služby první pomoci, které bude viditelně označeno a umístěno u hlavního pódia festivalu. K dispozici bude po celou dobu konání festivalu. V případě úrazu mimo dosah festivalové služby volejte telefony 155 nebo 112.

Bezpečnost

Nahoru

Pro příjemný a bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby. Bezpečnostní služba slouží k ochraně návštěvníků, střežení areálu a zařízení festivalu. Pracovníci bezpečnostní služby jsou jednotně oblečeni a označeni nápisem SECURITY.

Bezpečnostní služba má mimo jiné pravomoci:

  • kontrola vstupenek a identifikačních náramků při vstupu do areálu festivalu i při pohybu uvnitř areálu po celou dobu konání festivalu vč, namátkových kontrol, osobní prohlídka při vstupu do areálu (kontrola zákazu vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů),
  • vyvedení osoby z areálu festivalu (osoba bez platné vstupenky či poškozeným identifikačním náramkem, agresivní osoba, silně podnapilá osoba, neautorizovaní prodejci porušující smlouvu o prodeji, nebezpečné osoby a podobně),
  • zamezení vstupu do prostor nevyhrazených veřejnosti,
  • ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení.
loading