fresh2022_banner_Big-Green-Egg_1140x300px_1_0_print

Vstupenky

Nahoru

Předprodej

2 denní vstupenka + festivalová sklenička na víno od Crystalexu

+ čip NFCtron zdarma (cashless systém festivalu)

Vyhraj gril MiniMax od Big Green Egg! Koupí vstupenky v předprodeji se automaticky zařadíte do slosování o cenu v hodnotě 29.000 Kč.

189 Kč

KOUPIT ONLINE

2 denní vstupenka

+ čip NFCtron zdarma (cashless systém festivalu)

Vyhraj gril MiniMax od Big Green Egg! Koupí vstupenky v předprodeji se automaticky zařadíte do slosování o cenu v hodnotě 29.000 Kč.

150 Kč

KOUPIT ONLINE

Na místě

Sobota 21. května 150 Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

Neděle 22. května 150 Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

POZOR! Z důvodu rekonstrukce parku za OC Plzeň Plaza Vás pro tento rok přivítáme na nádvoří Plzeňského Prazdroje v Plzni.

VSTUP: Jediný vstup do festivalového areálu je z ulice U Prazdroje, historickou branou Plzeňského Prazdroje. Budou zde umístěny pokladny s prodejem vstupenek. 

AKREDITOVANÍ HOSTÉ A VÝHERCI SOUTĚŽÍ: Vaše jméno bude uvedeno u hlavního vchodu, v kase označené nápisem Akreditace, zde si vyzvednete váš vstup.

2DENNÍ VSTUPENKY: Při zakoupení 2denní vstupenky v předprodeji dostanete u vchodu do areálu na ruku identifikační pásku, kterou, prosím, nesundavejte. Bez pásky nebo se strhnutou páskou nebudete vpuštěni do festivalového areálu. Dále zde ZDARMA obdržíte čip NFCtron.

UPOZORNĚNÍ: Po opuštění festivalového areálu se můžete vrátit zpět pouze s razítkem, které si vyžádáte u personálu, který bude přítomný u hlavního vchodu. 

Cena vstupenky je včetně všech poplatků a DPH.

Provozní doba

Nahoru

Areál

Sobota 21. 5. 2022
10:00–20:00

Neděle 22. 5. 2022
10:00–17:00

Pokladny

Sobota 21. 5. 2022
9:30–19:00

Neděle 22. 5. 2022
9:30–16:00

Měna

Nahoru

Nový způsob placení s NFCtron  

Veškerou útratu na akci platíte přes náramek s čipem, který si můžete zakoupit na místě za 20 Kč. Ke vstupence v předprodeji získáte čip ZDARMA, případně je možné použít čip z minulého roku a na místě si ho nechat aktivovat a dobít.

Každý z prodejců je vybaven terminálem, ke kterému čip přiložíte, a tím zaplatíte.

Doporučujeme před festivalem navštívit stránku NFCtron Pass, koupit vstupenku, dobít si kredit a peněženku klidně nechte doma.

Čip si neváhejte nabít vyšší částkou, nevypotřebované finance si jednoduše zašlete zpět na svůj účet po dobu 14 dní od skončení akce, popis, jak na to, naleznete ZDE.

Během festivalu čip dobijete v označeném stanu, platební kartou, hotově nebo pohodlně odkudkoliv z telefonu pomocí QR kódu a služeb Apple Pay a Google Pay.

Všechny důležité informace ohledně placení naleznete na NFCtron Point. Neváhejte se s dalšími dotazy obrátit přímo na NFCtron.

Ubytování

Nahoru
VHE_PilsenNEW_LOGO_čtverec

Vienna House Easy Pilsen se nachází v bezprostřední blízkosti místa konání festivalu, přímo naproti vchodu do Plzeňského Prazdroje. Krásnou procházkou se dostanete do centra města, kde můžete objevovat místní pamětihodnosti. Smart casual design a komfortně zařízené pokoje spolu s nadčasovými konferenčními prostory a fitness centrem dodávají hotelu moderní vzhled a příjemnou atmosféru.

Jako hlavní partner PRIMA FRESH FESTIVALU nabízí hotel pro jeho účastníky slevu 10 % z ubytování se snídaní po celý festivalový víkend. Rezervace na www.viennahouse.com, promo kód PRIMAFRESH.

VIENNA HOUSE EASY PILSEN, U Prazdroje 6, 301 00 Plzeň, www.viennahouse.com, Facebook Vienna House Easy, Instagram @Vienna.House.Stories

VHEPI_exterior
VHEPI_Lobby2
Restaurant 2
VHEPI_Recepce

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Nahoru

V roce 1842 se u nás zrodil ten pravý originál. Ležák Pilsner Urquell inspiroval více než dvě třetiny všech světových piv, dodnes označovaných jako pils, pilsner, pilsener. Přijďte na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a poznejte jedinečný příběh piva

Prohlídka pivovaru:

 • Návštěvnické centrum
 • Expozice surovin
 • Varny
 • Lidé Pilsner Urquell
 • Pivovarské sklepy
 • Ochutnávka nefiltrovaného piva z ležáckých dubových sudů
 • Prohlídka stáčírny (aktuální časy prohlídky ZDE
 • Více informací o prohlídce najdete na webu prazdrojvisit.cz.​​
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj (4)
100_20210616152616
Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj (3) - kopie
Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj (9) - kopie

Primáčkův Dětský koutek

Nahoru
PAV_4616-n kopie

MonPeri Baby zóna pro kojence a batolata - zázemí pro kojení, krmení, přebalení a odpočinek. Plenky i ubrousky MonPeri budou k vyzkoušení ZDARMA. 

Pro starší ratolesti bude připravena Primáčkova Dětská zóna, kde se zabaví na dětských zábavných atrakcích a chybět nebude ani kreativní koutek pro malé zvídavce.

Děti si mohou vyzkoušet i workshop zdobení cupcaků od Judyth Sweet Art. 

#babyfriendlyfestival

0_mplogo Judyth - makronky 150primacek-logo-K-1-150px

Doprava

Nahoru

Areál Plzeňského Prazdroje, U Prazdroje 64/7, 301 00 Plzeň 3.

Vlakem

Cílová stanice Plzeň Hlavní nádraží, pak 10 min. pěšky směr Jubilejní brána Plzeňského Prazdroje.

Tramvají

Cílová zastávka Hlavní nádraží tramvaj č. 1 a 2, pak 8 min. pěšky směr Jubilejní brána Plzeňského Prazdroje.

Zvířata

Nahoru

Psi a jiná zvířata mohou do areálu pouze na vodítku a s náhubkem.

Ztráty a nálezy

Nahoru

Pokud najdete cizí věc, odneste ji, prosím, na jednu z pokladen u vchodu do areálu.

Případné ztráty můžete po festivalu hlásit na emailu: petr@freshfestival.cz.

Pořizování záznamu

Nahoru

Do areálu je zakázáno, s výjimkou akreditovaných novinářů, vnášet profesionální fotoaparáty, kamery a audio nahrávací zařízení. S těmito zařízeními vás bezpečnostní služba nevpustí dovnitř. Na jejím posouzení je, zda je dané zařízení profesionální či nikoliv.

Povoleny jsou kompaktní a digitální fotoaparáty.

Pokud fotíte pro média, je nutné kontaktovat s předstihem pořadatele na petr@freshfestival.cz.

Propagace firem a prodej

Nahoru

Propagace firem a prodej zboží jsou na festivalu možné jen po domluvě s pořadatelem, kterého můžete kontaktovat na petr@fresfestival.cz. V případě porušení tohoto faktu bude dotyčný vyveden bezpečnostní službou.

První pomoc

Nahoru

Na festivalu bude k dispozici stanoviště zdravotní služby první pomoci, které bude viditelně označeno a umístěno u hlavního pódia festivalu. K dispozici bude po celou dobu konání festivalu. V případě úrazu mimo dosah festivalové služby volejte telefony 155 nebo 112.

Bezpečnost

Nahoru

Pro příjemný a bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby. Bezpečnostní služba slouží k ochraně návštěvníků, střežení areálu a zařízení festivalu. Pracovníci bezpečnostní služby jsou jednotně oblečeni a označeni nápisem SECURITY.

Bezpečnostní služba má mimo jiné pravomoci:

 • kontrola vstupenek a identifikačních náramků při vstupu do areálu festivalu i při pohybu uvnitř areálu po celou dobu konání festivalu vč. namátkových kontrol, osobní prohlídka při vstupu do areálu (kontrola zákazu vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů),
 • vyvedení osoby z areálu festivalu (osoba bez platné vstupenky či s poškozeným identifikačním náramkem, agresivní osoba, silně podnapilá osoba, neautorizovaní prodejci porušující smlouvu o prodeji, nebezpečné osoby a podobně),
 • zamezení vstupu do prostor nevyhrazených veřejnosti,
 • ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení.
loading