Vstupenky

Nahoru

Předprodej

2denní vstupenka + festivalová sklenička na víno od Crystalexu

249 Kč

KOUPIT ONLINE

2denní vstupenka bez skleničky

199 Kč

KOUPIT ONLINE

1denní vstupenka + festivalová sklenička na víno od Crystalexu

199 Kč

KOUPIT ONLINE

1denní vstupenka bez skleničky

150 Kč

KOUPIT ONLINE

Na místě

1 den 150 Kč (PÁTEK nebo SOBOTA)

Děti do 140 cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

POZOR! Letos vás přivítáme v PÁTEK A SOBOTU zpět v parku za OC Plzeň Plaza.

VSTUPENKY: S dotazy týkajících se předprodeje vstupenek se, prosím, obracejte na e-mail: info@nfctron.com.

VSTUP: Jediný vstup do festivalového areálu najdete v nultém patře OC Plzeň Plaza. Budou zde umístěny pokladny s prodejem vstupenek. Akreditovaní hosté festivalu a výherci soutěží se můžou hlásit u pokladny označené nápisem Akreditace.

AKREDITOVANÍ HOSTÉ A VÝHERCI SOUTĚŽÍ: Vaše jméno bude uvedeno na guest listu u hlavního vchodu. Prosíme, vyhledejte kasu označenou nápisem Akreditace, kde si svoji vstupenku budete moci vyzvednout.

2DENNÍ VSTUPENKY: Při zakoupení 2denní vstupenky v předprodeji dostanete u vchodu do areálu na ruku identifikační pásku, kterou prosím nesundavejte. Bez pásky nebo se strženou páskou nebudete vpuštěni do festivalového areálu.

UPOZORNĚNÍ: Po opuštění festivalového areálu se můžete vrátit zpět pouze s razítkem, které si vyžádáte u personálu, který bude přítomný u hlavního vchodu. 

PARKOVÁNÍ: Parkování je pod dobu festivalu u OC Plzeň Plaza ZDARMA. 

Cena vstupenky je včetně všech poplatků a DPH.

Změna programu vyhrazena.

Provozní doba

Nahoru

Areál

Pátek 19. 5. 2023
14:00–21:00

Sobota 20. 5. 2023
10:00–20:00

Pokladny

Pátek 19. 5. 2023
13:30–20:00

Sobota 20. 5. 2023
9:30–19:00

Měna

Nahoru

Bezhotovostní platby v rámci celého areálu 

Vyslyšeli jsme vaše přání! Letos můžete platit po celém areálu kartoutelefonem či hodinkami

Hotovost NEPŘÍJÍMÁME! Pokud byste i tak přišli s hotovostí, můžete si zakoupit festivalový náramek s čipem, kam si hotovost nabijete a po celém areálu pak můžete platit jím. Případně je možné použít čip z minulého roku a na místě si ho nechat aktivovat a dobít.

Na držitele platebních karet Mastercard od Komerční banky letos čekají zajímavé výhody.

Všechny důležité informace ohledně placení festivalovým náramkem naleznete na NFCtron Point. Neváhejte se s dalšími dotazy obrátit přímo na NFCtron.

Ubytování

Nahoru
vh_easy_by_WYndham_prop_logo_Pilsen_cmyk

Vienna House Easy by Wyndham Pilsen se nachází v docházkové vzdálenosti místa konání festivalu. Krásnou procházkou se dostanete do centra města, kde můžete objevovat místní pamětihodnosti. Smart casual design a komfortně zařízené pokoje spolu s nadčasovými konferenčními prostory a fitness centrem dodávají hotelu moderní vzhled a příjemnou atmosféru.

Jako hlavní partner PRIMA FRESH FESTIVALU nabízí hotel pro účastníky festivalu slevu 10 % z ubytování VIENNA FLEX, typ pokoje Superior & Executive se snídaní po celý festivalový víkend. Rezervace provádějte e-mailem na reservation.easy-pilsen@viennahouse.com. V e-mailu prosím zmiňte, že jste účastníky festivalu a promo kód: PRIMA FRESH.

VIENNA HOUSE EASY BY WYNDHAM PILSEN, U Prazdroje 6, 301 00 Plzeň, www.viennahouse.com, Facebook Vienna House Easy, Instagram @Vienna.House.Stories

VHEPI_exterior
VHEPI_Lobby2
Restaurant 2
VHEPI_Recepce

Dětský koutek

Nahoru
PAV_4616-n kopie

Postaráno bude i o nejmenší návštěvníky. V dětském koutku budou připraveny nejrůznější aktivity od MilujSmějseŽij - od malování na obličej a tělo, třpytivé tetování až po workshop s gumičkovými copánky nebo tvůrčí balonkovou dílnu. Dětský program nabídne ve svém zázemí v dětském koutku také Coca Cola - v rámci své zóny nabídne pro nejmenší skákací hrad, pro starší odvážlivce lezeckou plechovku a pro rodiče chill-out zónu, kde mohou na své ratolesti počkat s vychlazenou Coca-Colou. Interaktivní zónu doveze ŠKODA Auto, kde bude k vyzkoušení 3D simulátor 301 vozu Fabia R5, stolní curling, lapač světla nebo bublinový workshop.

#babyfriendlyfestival

MilujSmějseŽij s okrajemlogo ŠKODA AutoSnímek obrazovky 2023-05-04 v 14.34.49

Doprava

Nahoru

Areál parku za OC Plzeň Plaza - mapy.cz

Autem

Po dobu trvání festivalu je možné zaparkovat na velkokapacitním parkovišti u OC Plzeň Plaza zcela zdarma. 

Vlakem

Cílová stanice Plzeň Hlavní nádraží, na tramvajové zastávce Hlavní nádraží ČD nasedněte na tramvaj č. 2 ve směru Skvrňany, cílová zastávka Palackého náměstí. Areál festivalu se nachází za OC Plaza, kterým projdete.

Tramvají

Cílová zastávka tramvaje č. 2 Palackého náměstí se nachází přímo před OC Plaza, kterým projdete do areálu festivalu.

Zvířata

Nahoru

Psi a jiná zvířata mohou do areálu pouze na vodítku a s náhubkem.

Ztráty a nálezy

Nahoru

Pokud najdete cizí věc, odneste ji, prosím, na jednu z pokladen u vchodu do areálu.

Případné ztráty můžete po festivalu hlásit na emailu: petr@freshfestival.cz.

Pořizování audio-vizuálních záznamů a monitorování areálu

Nahoru

Do areálu je zakázáno, s výjimkou akreditovaných novinářů, vnášet profesionální fotoaparáty, kamery a audio nahrávací zařízení. S těmito zařízeními vás bezpečnostní služba nevpustí dovnitř. Na jejím posouzení je, zda je dané zařízení profesionální či nikoliv.

Povoleny jsou kompaktní a digitální fotoaparáty.

Pokud fotíte pro média, je nutné kontaktovat s předstihem pořadatele na petr@freshfestival.cz.

Návštěvníci berou na vědomí, že pořadatel pořizuje v areálu akce obrazové nebo audiovizuální záznamy dění na akci. Tyto záznamy jsou pořizovány při současném respektu k nezbytné míře soukromí návštěvníků, avšak návštěvníci nejsou zvlášť tázáni po výslovném souhlasu ani nejsou na pořizování záznamů individuálně upozorňováni. Návštěvníci dále berou na vědomí, že pořadatel tyto záznamy používá k své sebeprezentaci a propagaci partnerů festivalu zejména jejich zveřejněním na webu a sociálních sítích (facebook, instagram, youtube). Pořadatel vyhoví případnému výslovnému nesouhlasu návštěvníka, který je zaznamenáván, s pořizováním záznamu; nesouhlas se je třeba sdělit ústně osobě, která za pořadatele záznam pořizuje, způsobem nevzbuzujícím pochybnost o tom, co návštěvník žádá.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost ani není ručitelem za žádné nároky v souvislosti s možným protiprávním pořizováním a případným dalším zpracováním obrazových a audiovizuálních záznamů jinými návštěvníky. Rovněž tak umožňuje vstup do areálu akce a pořizování těchto záznamů akreditovaným novinářům, reportérům televizních a rozhlasových stanic a dalším osobám vykonávajícím publicistickou a žurnalistickou činnost.

Propagace firem a prodej

Nahoru

Propagace firem a prodej zboží jsou na festivalu možné jen po domluvě s pořadatelem, kterého můžete kontaktovat na petr@fresfestival.cz. V případě porušení tohoto faktu bude dotyčný vyveden bezpečnostní službou.

První pomoc

Nahoru

Na festivalu bude k dispozici stanoviště zdravotní služby první pomoci, které bude viditelně označeno a umístěno u hlavního pódia festivalu. K dispozici bude po celou dobu konání festivalu. V případě úrazu mimo dosah festivalové služby volejte telefony 155 nebo 112.

Bezpečnost

Nahoru

Pro příjemný a bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby. Bezpečnostní služba slouží k ochraně návštěvníků, střežení areálu a zařízení festivalu. Pracovníci bezpečnostní služby jsou jednotně oblečeni a označeni nápisem SECURITY.

Bezpečnostní služba má mimo jiné pravomoci:

  • kontrola vstupenek a identifikačních náramků při vstupu do areálu festivalu i při pohybu uvnitř areálu po celou dobu konání festivalu vč. namátkových kontrol, osobní prohlídka při vstupu do areálu (kontrola zákazu vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů),
  • vyvedení osoby z areálu festivalu (osoba bez platné vstupenky či s poškozeným identifikačním náramkem, agresivní osoba, silně podnapilá osoba, neautorizovaní prodejci porušující smlouvu o prodeji, nebezpečné osoby a podobně),
  • zamezení vstupu do prostor nevyhrazených veřejnosti,
  • ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení.
loading