Kontakt

Spolupráce / obchod

Chcete s námi spolupracovat? Napište nám na email

befresh@freshfestival.cz

Nebo svou účast rezervujte přes NFCtron

Projektový manažer

Lucie Matulová

lucie@freshfestival.cz

Personalista

Pavla Boháčová

pavla@freshfestival.cz

Sociální sítě

Michaela Mikšátková

Michaela Mikšátková

michaela@freshfestival.cz

Administrativa

Denisi Jiráskové

Denisa Jirásková

denisa@freshfestival.cz

Hlavní pořadatel | Partneři 

Petr Jirásek

petr@freshfestival.cz

Pořádající agentura

Pigs production s.r.o.

Nad Týncem 1183/42, Plzeň 312 00
IČ: 29091667

Akreditace

Své požadavky směřujte na tuto adresu:
akreditace@freshfestival.cz

Ve formátu:

Příjmeni Jméno (Marný Tomáš)
Za koho akreditaci vyřizujete (sponzor, mediální partner)

Kladně vyřízené akreditace budou vyřízeny do 16.5.2022 včetně. Pokud nedostanete odpověď zpět, Vaše žádost byla vyřízena negativně. Žádosti o akreditace zaslané po 16.5.2022 nebudou vyřízeny. Akreditace je možné vyzvednout v pokladně označené nápisem Akreditace u hlavního vstupu do areálu festivalu.

loading