MARTINI Fiero & Tonic

info

Martini je více než Vermut. Je to příběh dvou mužů s vizí. Země, kde se setkává vinař s divokou přírodou. Odkaz na řemeslné zpracování a odbornost najdete v každé láhvi.

MARTINI Fiero & Tonic

PICNIC PUNX trailer bar

info

Jednoduše řečeno - máme rádi gin! V našem modrém vozíčku máme vždy velký výběr skvělých ginů a výborných toniků či prémiových limonád jak zahraniční, tak české provenience, dostatek ledu, ovoce, zeleniny či bylinek a jiných plodů v dobré kvalitě, ideálně z vlastní zahrady a skleníku. 

PICNIC PUNX trailer bar

Coca-Cola

info

Coca-Cola ti letos přináší ten pravý RECEPT NA KOUZLO. Kouzlo se může stát kdekoliv a kdykoliv. Potřebuješ pouze 3 hlavní ingredience: dobré lidi, chutné jídlo a ledově vychlazený nápoj Coca-Cola.

Coca-Cola

Tullamore Dew Honey

info

Nejen třikrát destilovaná. Tullamore D.E.W. je i unikátním blendem tří typů whiskey: pot still whiskey, sladové whiskey a obilné whiskey. Výsledkem je trojnásobná jemnost a vyšší komplexita Tullamore D.E.W.. Tullamore D.E.W. byla první whiskey na světě připravovaná tímto způsobem.

Tullamore Dew Honey

Kinley

info

Značka Kinley, česká jednička mezi sycenými nápoji pro dospělé za rok 2022, přichází letos na trh se zcela novou kampaní nazvanou „Protože dnes si to zasloužíš“. Ta představí novou chuť i příchutě nejoblíbenějších variant Kinley. Intenzivní kampaň, která bude rezonovat jak v televizi a online prostoru, tak i pod širým nebem, chce lidem představit Kinley jako skvělou volbu nápoje pro chvíle, které si vyhradí sami pro sebe, a to například po náročném pracovním dni. Dopřejte si chvilku pro sebe a vychutnejte si náš letní KINLEY DOKONALÝ MIX. Protože dnes si to zasloužíte.

Kinley
loading