Pivovar RAVEN

info

Pro pochopení našeho piva je třeba si uvědomit, že pivo není jen světlý a tmavý ležák. Pivo se rozděluje na tzv. „pivní styly“, které vznikly v různých koutech světa. Rozmanitost chutí, vůní a barev je obrovská, stejně jako se liší ingredience a síla těchto piv. Nebaví nás pít každý večer stejné pivo. Proto přicházíme takřka každý měsíc s novými styly a kombinacemi, které v ČR dosud nikdo neuvařil. Pojďte s námi poznávat pivní svět.

Pivovar RAVEN

Pivovar PURKMISTR

info

V Purkmistru vaříme nepasterizovaná a nefiltrovaná piva z kvalitních tuzemských a zahraničních surovin dle typu piva, která našim hostům poskytují autentický pivní zážitek. Výstav našeho pivovaru je 1 800 hl originálního piva ročně, kvasíme v otevřených kvasných kádích a necháváme zrát v ležáckých tancích.

Pivovar PURKMISTR

Pivovar Proud

info

Vaříme spodně i svrchně kvašená piva napříč pivními styly. Naše nabídka zahrnuje celoročně dostupná piva i limitované a sezónní edice. Experimentujeme s ingrediencemi jako je ovoce nebo koření, ale také s dozráváním piva v dubových sudech, například po whisky.

Pivovar Proud

Pivovar Lyer Modrava

info

Téměř okamžitě se svými ležáky zařadil náš PIVOVAR ke špičce českého pivovarnictví, čehož jsou důkazem četná ocenění na prestižních soutěžích. Poctivá šumavská piva vaříme pod obchodní značkou LYER. V létě turisté a v zimě běžkaři oceňují zejména výčepní piva, dále i ležáky a speciální piva.

Pivovar Lyer Modrava

Měšťanský pivovar Hradecký Klenot

info

Hlavní kategorií pro nás jsou klasické české ležáky v podobě tradiční třírmutově vařené dvanáctky, nefiltrované jedenáctky za studena chmelené novým českým chmelem a polotmavé jedenáctky. Na jaře 2018 jsme přidali též svrchně kvašená piva různých stylů, která podílejí na našem výstavu zhruba z 10%.

Měšťanský pivovar Hradecký Klenot
loading