Sobota 21. 5. 2022 10:00 - 20:00

Big Green Egg Cooking & Music stage

moderátor Petr Vejvoda, sommeliér Kateřina Kostrhounová

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Václav Matoušek - Pepper Field cooking show s Kampotským pepřem

11:00 – 11:45

Slavnostní zahájení - starostka MO Plzeň 1 - Ing. Helena Řežábová, starosta MO Plzeň 3 - David Procházka

11:45 – 12:00

Zdeněk Pohlreich - cooking show

12:00 – 12:45

Veronika "BESKY" - cukrářská show

13:00 – 13:45

Autogramiáda herců ze ZOO na stánku Prima FRESH - Robert Urban, Jitka Sedláčková, Michaela Petřeková a Kuba Barták s Adélkou Hesovou.

14:00 – 17:00

Oldřich Sahajdák - Big Green Egg Cooking show

14:00 – 14:45

AEG cooking show - Pečte a vařte s lehkostí - Martin Zavoďan

15:00 – 15:45

Zdeněk Pohlreich - cooking show

16:00 – 16:45

Ondřej Molina - Mini workshop na téma ústřice

17:00 – 17:15

Dellinger - škola krájení

17:15 – 17:30

Děda Mládek Ilegal Band

18:00 – 19:00

reprodukovaná hudba

19:00 – 20:00

konec

20:30
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

Enzo Bencini Coffee stage

moderátor Roberto Trevisa a Štěpánka Havrlíková

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 10:20

Zahájení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan, představí program dne a přivítá všechny hosty Školy kávy.

10:20 – 10:30

Zahájení soutěže SVĚT KÁVY o GOURMET KÁVU PRIMA FRESH FESTIVALU - vysvětlení systému, představení káv, první degustace

10:30 – 11:00

Celodenní návštěvnická soutěž o nejoblíbenější gourmet kávu Prima FRESH Festivalu - ochutnávka 8 různých káv formou - batch brew

10:30 – 17:00

prostor pro speciálního hosta

11:30 – 12:00

KÁVOVÝ SVĚT - jak se připravuje káva ve světě - ukázka a ochutnávka tradiční přípravy kávy - Etiopie, Turecko, Kolumbie, Itálie, Vietnam

12:30 – 13:30

Coffee Tasting - Škola kávy - soutěž v degustaci kávy pro návštěvníky

14:00 – 15:00

Příběh milovníka kávy Enza Bencini

15:30 – 16:00

Latte Art - ukázka a možnost vyzkoušení

16:30 – 17:00

Ukončení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan se rozloučí s hosty Školy kávy.

17:00 – 17:10

reprodukovaná hudba

17:10 – 20:00

konec

20:00

Vinařská zóna - řízené degustace

moderátor Andreas Samec 

PŘEDPRODEJ ŘÍZENÝCH DEGUSTACÍ - zakupte si vstupenku a vyberte degustaci

Cimbálová muzika Denár

12:00 – 12:30

Řízená degustace vinařství - Arte Vini - sommeliér Přemysl Sova

12:30 – 13:10

Cimbálová muzika Denár

13:10 – 13:40

Řízená degustace vinařství - Párování toskánských vín od DIVINUM a paštik z Meleme Maso - sommeliér Čeněk Petrucha a Jan Knecht

13:40 – 14:20

Cimbálová muzika Denár

14:20 – 14:50

Řízená degustace vinařství - Vladimír Tetur - sommeliér Nikola Vespalcová

14:50 – 15:30

Cimbálová muzika Denár

15:30 – 16:00

Řízená degustace vinařství - Vinařství Holakovský - sommeliér Ing. Jiří Holakovský

16:00 – 16:40

Cimbálová muzika Denár

16:40 – 17:10

Cimbálová muzika Denár

17:30 – 18:00

Cimbálová muzika Denár

18:20 – 18:50

Cimbálová muzika Denár

19:10 – 19:40

Neděle 22. 5. 2022 10:00 - 17:00

Big Green Egg Cooking & Music stage

moderátor Petr Vejvoda, sommeliér Kateřina Kostrhounová

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 10:45

Dellinger - škola krájení

10:45 – 11:00

Petr Ocknecht - hmyz na talíři

11:00 – 11:45

Veronika "BESKY" - cukrářská show

12:00 – 12:45

Klára Michalová - šéfredaktorka časopisu Prima FRESH a moderátorka Prima ČESKO – Alexandra Hrdinová a moderátor Nový den – Josef Mádle

13:00 – 13:45

Honza Horký - kapitán českého Národního týmu kuchařů a finalista Global Chefs Challenge

14:00 – 14:45

Vyhlášení vítězů - ceny předá náměstek primátora pan David Šlouf a místostarosta MO Plzeň 1. Mgr. Miroslav Brabec

14:45 – 15:00

Hermès Karel & HK Dancers

15:00 – 16:00

konec

17:00

Enzo Bencini Coffee stage

moderátor Roberto Trevisa a Štěpánka Havrlíková

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 10:20

Zahájení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan, představí program dne a přivítá všechny hosty Školy kávy.

10:20 – 10:30

Zahájení soutěže SVĚT KÁVY o GOURMET KÁVU PRIMA FRESH FESTIVALU - vysvětlení systému, představení káv, první degustace - vyhodnocení prvního dne

10:30 – 11:00

Celodenní návštěvnická soutěž o nejoblíbenější gourmet kávu Prima FRESH Festivalu - ochutnávka 8 různých káv formou - batch brew

10:30 – 15:30

prostor pro speciálního hosta

11:30 – 12:00

KÁVOVÝ SVĚT - jak se připravuje káva ve světě - ukázka a ochutnávka tradiční přípravy kávy - Etiopie, Turecko, Kolumbie, Itálie, Vietnam

12:30 – 13:00

Coffee Tasting - Škola kávy - soutěž v degustaci kávy pro návštěvníky

14:00 – 15:00

Latte Art - ukázka a možnost vyzkoušení

15:30 – 16:00

Vyhlášení výsledků soutěže o GOURMET KÁVU PRIMA FRESH FESTIVALU

16:00 – 16:20

Ukončení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan se rozloučí s hosty Školy kávy.

16:20 – 16:30

konec

17:00

Vinařská zóna - řízené degustace

moderátor Andreas Samec 

PŘEDPRODEJ ŘÍZENÝCH DEGUSTACÍ - zakupte si vstupenku a vyberte degustaci

Řízená degustace vinařství - Párování toskánských vín od DIVINUM a paštik z Meleme Maso - sommeliér Čeněk Petrucha a Jan Knecht

12:00 – 12:40

Řízená degustace vinařství - Vinařství Holakovský - sommeliér Ing. Jiří Holakovský

13:00 – 13:40

Řízená degustace vinařství - Arte Vini - sommeliér Přemysl Sova

14:00 – 14:40

Řízená degustace vinařství - Vinařství Vladimír Tetur - sommeliér Nikola Vespalcová

15:00 – 15:40

Změna programu vyhrazena.

loading